Fotbalová akademie pro děti a mládež - (tréninková nadstavba)

NEJEDNÁ SE O FOTBALOVÝ KROUŽEK - AKADEMIE JE TRÉNINKOVÁ NADSTAVBA PRO ZÁJEMCE
  • Akademie je určena pro děti 1. stupně základní školy.
  • Trénuje se celoročně venku na hřišti s umělou trávou, případně v tělocvičně.
  • Děti dochází na fotbal samy nebo v doprovodu rodičů.
  • Trénink 2x týdně (délka 60-90 minut).
  • Vedení trenérem s licencí.

Fotbalová akademie pro děti z 1. stupně základních škol je zaměřena na zábavné a naučné fotbalové tréninky pro mladé hráče. Naše akademie nabízí možnost dětem objevovat a rozvíjet své dovednosti ve fotbale prostřednictvím kvalitního výcviku a her.

Naše tréninky jsou koncipovány tak, aby děti měly možnost se zapojit do různých cvičení a her, které rozvíjejí techniku, kondici a taktické myšlení. S ohledem na věk dětí z 1. stupně základních škol je klíčovým cílem tréninků podpora radosti z pohybu a sportování, rozvoj koordinace a základních fotbalových dovedností.

Naši kvalifikovaní trenéři poskytují vedení a podporu, aby děti získaly důvěru ve své schopnosti a postupně se zlepšovaly ve fotbale. Zároveň klademe důraz na fair play, spolupráci a týmovou práci, aby se děti naučily komunikovat a pracovat společně s ostatními hráči.

Tréninky fotbalové akademie probíhají pravidelně a jsou přizpůsobeny věkovým a schopnostním skupinám. Snažíme se vytvořit příjemné a bezpečné prostředí, kde se děti mohou bavit, rozvíjet svůj potenciál a vytvářet nové přátelství.

Připojte se k naší fotbalové akademii a poskytněte svému dítěti možnost objevit lásku k fotbalu, rozvíjet dovednosti a prožívat radost ze sportování.